Producent wędzarni FASANiO®

Jesteśmy polską firmą rodzinną w 100% z polskim kapitałem. Nasza produkcja mieści się na południu kraju w zaawansowanej technologicznie stolicy Innowacji – Rzeszowie. Wszystkie komponenty naszych wędzarni powstają we współpracy z polskimi firmami, które w sumie dają zatrudnienie ponad 500 osobom.

Naszym celem było stworzenie produktu, który połączy tradycję z nowoczesnością. Własne pasje gastronomiczne połączyliśmy ze zdobywaną latami wiedzą technologiczną oraz tradycjami rodzinnymi.

Nie wyobrażamy sobie polskiego stołu bez domowych wędzonek, dlatego we współpracy ze światowej klasy inżynierami, zaprojektowaliśmy urządzenia, które łączą w sobie: bezpieczeństwo, niezawodność, nowoczesność, jakość i piękno.

Jako producent wędzarni FRANCO™ stworzyliśmy produkt innowacyjny na rynku, dzięki któremu zdefiniowaliśmy wędzenie na nowo.

IDEA FASANiO®

Będąc świadkami tego jak szybko wzrasta wśród społeczeństwa trend na samodzielne produkowanie żywności oraz wysokie wymagania w kwestii jakości produktów stworzyliśmy urządzenie, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających i świadomych Klientów.

Cieszy nas powrót do domowych metod produkcji i przetwarzania żywności. Dzięki wzrostowi świadomości Nas wszystkich jako konsumentów coraz większą uwagę zwracamy na kupowane produkty i ich składy, kładąc nacisk na kupowanie produktów zdrowych. Obserwujemy również jak powracając do tradycji modne staje się pieczenie chleba, wyrób serów, kiszenie czy tradycyjne przygotowywanie przetworów w słoikach. W tym nurcie wzrasta również zainteresowanie wędzeniem.